Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    válasz Tomi_Ohl #12341 üzenetére

    Ha csak a vasat nézzük a két OS tekintetében: Ugyanaz a vas, két külön OS, azért ég és föld a különbség a WP javára a folyamatosságok/akadást tekintve.
    A FB appoknál már kitapasztaltam, hogy minden platformon zabálja az erőforrást, így megszabadulok tőle, de attól még sok Droid service fut még, ami meg tudja fogni a telefont alapjáraton, és azok szinte kiírthatatlanok, hacsak nem teszel fel másik ROM-ot.
    És most akárhogy is nézzük, hogy milyen szép és csudajó custom ROM-ok vannak, nem azért vesz valaki telefont szerintem, hogy egyből heggeszteni kelljen (gari és adatvesztés terhe mellett). Elvárható lenne szerintem, hogy úgy adják ki, hogy ahhoz később ne kelljen nyúlni.
    (Már ROM-oltam korábban, nem ijedek meg tőle, de azért mégis... )

    Az újraindíulgatás volt nálam is, de tudtommal az MS orvosolta egy frissítéssel, jelenleg a WP10 Insider-ről visszaváltva a 8.1-re, kutya bajom sem volt, a töltő animációk sem olyan sokáig tartanak szerencsére.
    Szolgáltatótól teljesen nyitott telefont nem találni és sokszor csak az a megfizethetőbb, egyelőre nekem is, de inkább gyűjtök függetlenre, hátha többet nyerek vele hosszú távon a használat terén.
    Egyelőre Droid téren csak Nexus jöhet szóba, abban bízom egyedül, mivel a Droid-ot is arra készítik első sorban az optimalizálást tekintve.

    A BB a mostani helyzetét tekintve teljesen kiesik, pedig kacérkodtam azzal is még mielőtt a Huawei-t megvettem volna. S így, hogy ott is Droid alapú OS lesz, még jobban meg kell gondolni a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák