Új hozzászólás Aktív témák

  • #36819456

    törölt tag

    Nekem is megvan már vagy 2 hete. Mióta volt ez a teszt, azóta van könyvjelzőzve a fórum, olvasom mindennap. :)
    Akinek volt okostelefonja valaha, az sztem egy pillanat alatt átlátja, nagyon egyszerű ezt is kezelni.
    Ugyanaz a titka mint egy droidosnak...egy szépen megcsinált, karbantartott MS fiók. (ott Google)
    Nem sok minden van ami nem tetszik benne..talán az eq hiánya...de akkor se kellett szappan alakú 620-as. :DDD
    Na meg a hagyományos Nokia profilok..azok tényleg hiányoznak...sebaj, aki fontos annak van saját csengőhangja, estére meg beállítva egy "nagy semmi.mp3" :)
    Wifi jó, BT szintén..csak kicsit körülményes, kábel + Windows Phone alkalmazással szintén semmi probléma.
    Ha meg nagyon hiányzik Total Commander-el fájl kezelek. :DDD
    Nekem a kamera is pont jó, megnyomom, exponál..nem késik...egy orra és két füle van a gyereknek...ez az előző S5610 Primo-nál közel se volt így, pedig magasztalták rendesen. :(
    Újraindulás is volt már nemegyszer...de rájöttem..akkor mikor netezek, és olyan elb@szott helyen vagyok (cég) ahol van 3G, de már 2 centivel arrébb csak 2G...szerencsétlen teló feladja.
    Mióta erre vigyázok nem volt reboot.
    Akksija lehet erősebb is, de ez van.
    Nnna..ennyi, ha 2 hét után még törölgetem a kijelzőjét, mert piszkos, akkor beváltnak, és szeretettnek mondható. :D

Új hozzászólás Aktív témák