Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Symbio #13241 üzenetére

    Így csak tippelgetni lehet, hogy a kijelzőről egy rántással eltüntették a "Wlan keresés" lehetőséget a beállítások, készenlét stb. Alkalmazások a főképernyőn listából. Ugyanakkor még azt sem fedezték fel, hogy a menüben a vezérlőpult -ban van egy ilyen almenü: csatlakozások, azon belül wlan varázsló....
    Két eset van: vagy két, annyira selejt E52-ről van szó, ahol a szoftverből "kifelejtettek" 1-2 dolgot; vagy 2 olyan jellegű felhasználóról, akik "hajdejó teló, megveszem", aztán otthon értetlenül állnak az előtt, "miért nincs az én telómban ez meg az". Felhasználói kézikönyv a dobozban, gondosan elzárva és még az az empirikus hajlam, felfedező kedv sincs meg bennük, hogy végigbogarásszák a menüpontokat, miket lehet csinálni a telefonnal. Nevezzük őket a türelmetlen felhasználó típusnak, aki megtalálja, hogyan lehet vele telefonálni, SMS-t írni, fényképezni, aztán hajrá. Én ez utóbbira tippelek. Nem rosszhiszeműségből. Tapasztalat. A nevelt lányomnak (most 18. éves) másfél éve vettem egy 6120 C-ot. Hiba volt. Néhány alapdolgot elmagyaráztam neki, aztán türelmetlenül kikapta a kezemből: jó-jó, a többit már tudja, de nem is érdekli. De van olyan orvos ismerősöm, ötvenen felüli, akinek nem bírom megmagyarázni, hogy az E65-ös utódjaként vett E52-es nem csak telefonálásra alkalmas...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák