Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz ma-Zo #838 üzenetére

    De, én elrohantam. Természetesen ellenálltam a kísértésnek és nem még egy E52-est vettem... Letelt az előző a törzs előfizumra, így aláírtam még 24 hónapot. E51-et akartam venni, de nincs, kifutó széria, mondták. Előzőleg mobilosok dícsérték a 6220C-ot, hát azt vettem. 7 rugó meg durván 2 rugó havonta részletre. Viszont kaptam egy dominókártyát, havi 10 perc lebeszélhetőséggel egy évre. Azt leszámítva, hogy nem vifis,a 6220 C nagyon korrekt kis készülék. Az 5 megás kamera, a tartozék tévé kábel kicsit az N95 multimédiás részéhez teszi hasonlóvá. Még nagyon keveset nyomkodtam, felraktam tölteni. Nincs tehát igazán összehasonlítási alapom,de ... a két készülék nem egy súlycsoport. Lehetnek gyerekbetegségei az E52-nek, 1-1 darab selejtesislehet - fogyasztói társadalom, ehhh - de az E52 magasan vezeti a tetszési indexemet.

    Ja, és nem burzsuj vagyok, csak még egy SIM rohad a fiókomban, pont a tavalyi E51 vásárlás miatt. ECO díjcsomag, ha a lebeszélhetőt elintézem a 6220C-ről,már majdnem kilőtte a havi törlesztést.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák