Új hozzászólás Aktív témák

  • tariattila

    veterán

    ÜDV!

    Nekem az E52-vel nagyon-nagyon rossz tapasztalataim voltak...míg egy szép napon eladtam... (első szériás lehetett, amikor megjelent dominóval 69990-ért...)
    Azért vettem mert gyönyörű tel. és a tesztek szénné dicsérték..na azoknak nem kellett volna felülnöm..

    -Térerő mint olyan elég halovány...(E51 mellett tesztelve hosszú heteken keresztül siralmas volt...míg az E51 2-3-4 egységet mutatva folyamatosan kapcsolatban volt a hálóval ez szerencsétlen 10-15 percekig hálózati kapcs nélkül volt...) :(
    és a GPS jelek vételével is hadilábon állt (mindhárom meghatározási módszer bekapcs. mellett is...

    -a kijelző asszimetrikusan és ráadásul kicsit ferdén volt beszerelve !! ??? :(

    -a gombsor bal oldalon egy hónap után nyekergett csúnyán... :(

    -a hálózat sűrű elvsztése mellett igen gyakori volt a spontán újraindulás... :(

    -OVI contacts (net) szinkronizálás után teljes káosz...bejövő hívásnál nem jelzett ki neveket csak a csupasz hívószámokat...szoft friss után jött rendbe :(

    -egyszer leejtettem 1m magasról kb nem is függőlegesen hanem "oldalra dobva" és a méretes aksi oldalt szétnyírta a fém házat, rendesen kidudorodott a telep felső sarkánál a ház és hajszálnyira meg is repedt... Szerintem valami újrahasznosított "kanál" aluminium lehet.. szerintem ha műanyag akkor visszapattan és csak horzsolódik... :(

    -a hátlap kritikán aluli! mindkét irányban alul 1-1mm-t mozog! ??? :(

    -a sebessége nem igazolja a 600MHz-es procit...a kurzorgombot pedig képtelenség volt úgy nyomni hogy ne nyomódjon be a középső gomb is...csak körömmel lehetett, ujjbeggyel egyből nyomódott a közepe is.. :(

    - hogy valami tetszen is: a telep rendben van és a zenelejátszás minősége az XpressMusic-ot hajazza !!! végre! Az E51 az elég gáz volt... :)

    A szoftver frissítés gondolom javít némileg de a mechanikai tréséget és a fémházban alulra beépített gsm modult (térerő érzéketlenség) NEM tudtam feldolgozni...mennie kellett :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák