Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Fefe52 #4753 üzenetére

    Ezek a nagy titkai ennek a telefonnak. Ma elhatároztam, hogy csak meglepem magam utólag Mikulás-névnap és az 50%-os árleszállítás alkalmából a quickcalendar nevű naptárprogrammal. (Ott van ugyan a hibátlan Papyrus, amiről írtam, de valahogy ergonómiailag nem igazán tetszik.) Fizettem, levonták kártyáról, jött az e-mail, letöltési link + unlock code. Letöltöttem, telepítettem, megnyitottam, kérte az unlock kódot. Bepötyögtem, oké,kiírta: wrong unlock code... Na basszus, újra... u.a. Aztán még egy párszor. Rossz kód. Megpróbáltam,feltelepítettem azE75-re,megnyitottam, kicsit idegesen bepötyögtem a kódot és megnyitotta. Na, erre kössek masnit... avagy: nagy dolgok ezek Japánban, ahogy szoktam volt mondani. Egyszerűen nem tudok rá épkézláb magyarázatot azon kívül, hogy az E52 szoftver és az új 600 MHz kettős tartalmaz valamilyen megbízhatatlansági tényezőt, ami randomszerűen jelentkezik, a mezei júzert hülyének nézik vele a szervizeldében, miközben azt az agyvérzés kerülgeti... Hozzáteszem,pl. a world travellert az ugyanolyan szoftverrel, ám 367 MHz-es CPU-val szerelt E75-re nem lehet feltelepíteni.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák