Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz -Maci- #229 üzenetére

    mit vagyok úgy oda? Azért, basszus, mert Magyarországon mostmár egész jól eltesped az a szemlélet,hogy az ügyfél van a szolgáltatókért,nem fordítva. Nekem egy szolgáltató,amelyiknél sokadmagammal havi tizenezer forintokat fizetek, ne adjon ilyen választ; max. hivatkozzon üzletpolitikára, hogy amiattnemválaszolhatnak,de engem ne küldözgessen egyik ügyfélszolgálat a másikhoz,b@sszameg! Mellesleg egyszer már eljátszottam velükezt a játékot, az E51-es 300-as sw frissítése kapcsán, a tré a nokiára mutogatott, a nokia meg a trére; akiknek először fogalmuk sem volt arról, hogy van már új szoftver,fogalmuk sem akart lenni arról,hogy a 220-as szoftverrel minimum egy nappal rövidebbet bír az akksi. Csak, amikor a végén már bedühödve, kellően irónikus e-mailben válaszoltam a semmitmondó és hárítósz@rságaikra, a végén odabiggyesztve, hogy újságíró valék,na, akkor érdekes módon öt nap múlva a PC Suitenagy örömmel közölte velem,hogy atrémobilos E51-hez van új sw....

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák