Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz zzola #13708 üzenetére

    öreg, csak csendesen kérdezem: ennyire sürgős volt frissíteni? Ezerszer leírtam, hogy ez a készülék (is) rázza a lábát esetenként még bizonyos legális programoktól is... Én - lásd lejjebb - már vagy kétszer felraktam, majd letöröltem azt a best progit. Időnként bulinak tünt, ha bekapcsolom, hangosan felolvassa manchesteri magyar tájszólásban olt, mindig volt valami bug a telefonnal, fagyizott. Csak felraktam rá harmadszor is, kíváncsiságból. Mindenféle bugok jöttek elő, az 5800-n is. Tegnap este aztán befagyott a gémél fiókba. Újraindít, program letöröl - azóta minden újra rendben.

    Lacopapi: sajna, yasdude a lelke mindennek... rend, fegyelem, pontosság. Mint Bodó tekintetes uram a Krúdy novellában, a kandallónál kigyulladt prémes mentéjében... Amikor már az üléselnök elvesztette a hidegvérét - ég a mentéje, tekintetes uram! - Bodó uram ízes deáksággal reccsent vissza: maradjunk a tárgynál, tekintetes uraim!

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák