Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz helixP #13584 üzenetére

    Üdvözletem!
    Másfél hónappal ezelőtt kezdtem olvasni a topikot,hogy kicsit tájékozottabb legyek E52 ügyben- nem állok úgy,hogy beleugorjak egy kétséges telefonvásárlásba.Aztán egy hónapja nagyjából rászántam magam és lecseréltem az ARENA-mat......ennek több oka is volt (nem jött be az érintőképernyő,meg aprócska a jószág),azonban a legfontosabb mindenképpen az itt elhangzott értékelések pro és kontra.Merthogy akinek nem tetszik,az valahogyan kevésbé volt meggyőző...nem tudom miért,de tény,hogy olyan is akadt akinek problémái voltak,mégis emellett a készülék mellett tette le a voksát-és ez nagy dolog.
    Nos,kedves fórumozók, KÖSZÖNÖM .
    Nem vagyok egy telefonmániás,de ez a készülék nekem teljes mértékben megfelel,egy hónap után még mindig vannak felderítetlen pontok,de ez az időhiánnyal is magyarázható.
    Eleddig semmiféle problémám nem volt,minden működik ahogyan kell,ha akarok filmet nézek (sokat utazom),ha kedvem tartja olvasok,nem tévedek el,bár a hajlam megvan,jó zenéket hallgathatok,igaz ehhez azért egy Sennheiser is kellett,de sebaj....játék,internet,bármi.....
    Az imént írtam,nem vagyok telefonmániás...hát a készüléknek köszönhetően alighanem az leszek :C
    Tehát mégegyszer: köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák