Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz Fefe52 #13240 üzenetére

    "E52 van, már elég régen. Jól muzsikál, bár az utóbbi időben elég nehezen találja meg a műholdakat. De utána már semmi gond, pontosan navigál. Ami zavaró: nem tudok mit kezdeni a lötyögő hátlappal."

    Én a következőt tettem:

    vettem loctite power gel című ragasztót. Jó sűrű, azért vettem a gel-t! Fogtam a hátlapot és belülről körbe és középen hozzában kb 20 elnyúló cseppet nyomtam rá. Elsőre persze nem lett 100%, de 1-2 iagzítás után, mikor ezek a cseppek rá száradtak, vissza tettem a hátlapot és most azokon ül fel. Kicsit feszül is, direkt. Tulajdon képpen ezek a cseppek táv tartóként funkcionálnak az akksi és a hátlap között. Így atom stabilan áll a hátlap!

    Awifi-s kérdésre már kaptál választ! Ha nagyon kell menü->vezérlőpult->csatlakozás-WLAN varázsló.

    Viszont itt más az elv, mint egy számítógépnél! Ott ugye csatlakozol a netre és úgy indítod a programokat! Itt fordítva: Programot indítasz és az meg kérdezi, mivel csatlakozzon. Ezért fölösleges program indítás előtt net kapcsolatot eröltetni...

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák