Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Sziasztok!
    Szívem szerint vennék egy ilyen mobilt, de fogalmam sincs milyen a szoftverkínálat illetve a kompatibilitási áthidalás az anna a belle és a többi verzió közt. (oviban eddig csak csalódni tudtam)
    .Itt főleg játékokra, vicces szösszenetekre, jobbfajta témákra, kiegészítő szoftverekre gondolok( pl időjárás, "hekkelős" bővítgetés stb.) Itt is eljátsza azt az OVI, hogy a legtöbb értelmes dolgot csak demóban/pénzért adja vagy netkapcsolattal t*szogat?

    Továbbá hogy van az, hogy ahogyan ma olvasgattam, nem sok játékot lehet rá találni,illetve 3d-s játékokat sem futtatja(Fruit ninja meg hasonló hülyeségeket) *Nem tudom mibe kerülne egy gpu-t belerakni, ami még egy 20 ezer forintos telefonban is van (mégha gány is).
    Nekem főleg önmagam szórakoztatására kéne (gondolom nem csak én vagyok ebben a célcsoportban), de hiába tetszik, nem igazán tudok róla semmit, kipróbálni pedig csak nagyon szűkös lehetőségek közt tudnám.(beutazni egy szerencsésebb boltba, ahol találok hasonlót)
    Ha tényleg csak játék, zene, wifi szentháromságra kell és egy kicsit tütymütyölni néha a telefonnal, akkor érdemes ez a vásár, vagy fordítsam a fejemet a - hasonló árkategóriájú - droidok felé?Ha nem tartanám ennyire sz*rnak a droidot magát eddigi tapasztalataim alapján, sokkal könnyebb lenne a döntés, mert támogatás terén sokkal több potenciált érzek benne, mint a Symbianban.

    *valaki vágja ki a ködöt a szemem elől ezzel kapcsolatban. Ez most létező gond-e, ha igen szoftveres, vagy azért mert nincs 3d gr. gyorsítás?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    És még valami: sehol sem találtam rá utalást, de támogatja a Flasht vagy nem?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz Sn[4k3] #873 üzenetére

    Ja azt hiszem már értem. Szegény proci nem győzné a sok számolást egyedül az energiaigényes játékoknál. És akkor milyen szintre kéne számítanom? Pár játéknevet tudna valaki mondani, ami fut rajta még?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák