Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoee

    csendes tag

    válasz Gery1987 #1073 üzenetére

    Csak úgy, érdeklődés gyanánt és is megnéztem, hogy mi a memória foglaltságom. Memóriakártya nekem még nincs átrakva.
    Ami került rá, azok 710 db névjegy, kb 40 mms, valamint -itt nem tudom megnézni, hány darab- az előző teleofnból saccolva 590 sms és vagy 200 elküldött sms. Ezek átjöttek a telefonváltó alkalmazással.
    Van egy gmail-es fiók is beállítva, ami elég sok emailt leszedett (imap) de 1-2 órája kitöröltem a postafiókot a telóból.

    Ma reggel automatikusan frissített Belle Refreshre, Jelenleg a C: telefonmemória 68,8 MB, a memóriaegység pedig 1,1 GB.

    Nem tudom, a 68,8 Mega kicsit soványnak tűnik, úgy, hogy telepíteni gyakorlatilag nem telepítettem semmit. Nektek is hasonló, vagy csak nálam van valami gond?

    Egyébként hogy nézitek meg, hogy mi mennyit foglal? Én egyszerűen a gyári File (vagy fileok?) alkalmazást használtam, ahol meghajtónként adja meg az elérhető tárterület nagyságát. Filet tudok benne törölni, de például mappát még nem sikerült.

    [ Szerkesztve ]

  • Lacus_84

    senior tag

    válasz Gery1987 #1073 üzenetére

    Az az érdekes, hogy pl. az Angry Birds (40 MB) a telepített alkalmazások szerint a C: egységre van telepítve, viszont ha kitallózom a C-t, ott sem a játékoknál, sem pedig a telepített fájloknál nem szerepel, ezek a mappák gyakorlatilag üresek. Ezért nem értem, hogy miért van ilyen kevés hely a C-n, hiszen ahogy tallózgattam, szinte mindegyik mappa üres. Van egy jópár txt fájl, dehát azok alig foglalnak valamit. Nem is igazán mertem törölgetni ezeket, nehogy valami rendszerfájlt töröljek ki. Ha jól tudom, 10 mega lesz a frissítés, és ha ezt feltelepítem, ismét elkezd majd visítani, hogy kevés a hely. Hozzáteszem, csak pár alkalmazást telepítettem a gyáriakon kívül, és ezek közül is legtöbb az E: egységre. Nem tudom, de mindenesetre ez érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák