Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz pipu1978 #885 üzenetére

    Szép Napot!

    1: SE Xperia mini pro: a csúszkája sérülékeny, hamar tönkremegy. Ez gyerekbetegsége ennek a típusnak, sokaktól hallottam, hogy nem igazán eltalált konstrukció, ráadásul kicsi. Férfi kéznek nehezen kezelhető, leginkább hölgyeknek javasolt.

    2: Samsung Galaxy mini 2: Ha Android akkor ezt már inkább mint az SE. Kicsit szebb a készülék.

    De szumma történet én rühellem az Android-ot a fölösleges marhaságai miatt. Fölöslegesen terheli a gépet a háttérben, és komoly adatvédelmi hibája van, személyes adatok is kikerülhetnek róla a rendszer hibája miatt. Plusz a gyenge grafikus gyorsítókkal kicsit meg is fekszik amit nem egy volt felhasználótól hallottam.

    3: Nokia 500: Én ezt nagyon jó szívvel merem ajánlani. Lassan 4 hónapja használom és rohadt jó. Annyi, hogyha újonnan veszed akkor javaslom a Symbian Belle rendszer felrakását mert van különbség. Nekem nagyon bejött. Fürge, nehéz megakasztani, stabil. Programok terén bőséges a választék és megjelent rá a Microsoft App 2.01 ami egy szoftvercsomag amiben van MS Office Mobile, MS Exchange mobilverzió, MS Lynch (közösségi), OneNote (jegyzettömb). Gyári Angry Birds ami simán fut a GPU hiánya ellenére. És INGYEN NAVIGÁCIÓ!

    Ha egy stabil modern és mindennapok során jó társat keresel egy mobilban akkor egyértelműen: NOKIA 500.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák