Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    "néha bizony megáll a telefon egy időre, amíg becsukja a régebben használt alkalmazásokat, s ennek jelét is adja egy kis ablakban"

    "nyögvenyelős a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy rendre bele is fagy a rendszer ebbe a műveletbe, de alaposan, kétszer bontottam le a hátlapot és indítottam újra a készüléket."

    "Viszont a Google szinkronizáció felejtős, az Ovi-n keresztül lehet online naptárat vezetni"

    "Maradtak viszont az indokolatlan rövidítések számos olyan helyen, ahol kifért volna a teljes magyar szó"

    "Nos, az eredmény elég kiábrándító. Sötétebb környezetben teljesen elvérzik az optika, de abszolút napfényben is igen sok hiba van a képeken"

    "Videót is tudunk rögzíteni, VGA felbontással"

    "kissé lerontotta a jókedvem, hogy az asztalomon heverő, elsősorban videóvágáshoz használt fülesemre azt mondta a finn csoda, hogy nem támogatott tartozék"

    "A browser egyébként valamelyest gyorsult, de így is sokat mereng akkor, ha nagyítgatunk, vagy egy csigánál lelkesebben görgetünk fel-le"

    Csak szemezgettem a szebbek közül.

    A legjobb a végén:

    "Összegzés. Nagy általánosságban azt lehet mondani, hogy a Nokia 500 egyáltalán nem rossz próbálkozás. Ára miatt eséllyel indul az androidos vetélytársakkal szemben is, azonban szoftveresen még lenne mit javítani."

    Mi a lényeg? Hogy a symbian egy f*s.

    Ha ez a teló 2011-ben kapott egy "tetszett"-et, akkor egy kérdésem lenne, mi az ami nem üti meg a szintet? Ha ez tetszett?

Új hozzászólás Aktív témák