Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz icons #46 üzenetére

    1, ez egy valós probléma és mindenkinél jelen van aki nem csak a tárcsázó és a facebook között váltogatja az appokat. ;) esetleg nem beszed észre :)

    2, az, hogy "azt takarja, hogy.." nálunk azt jelenti, hogy az történik, de mint mondtam már fentebb én paraszti miskolci vagyok :D
    De ha már ennyire belementünk a dologba akkor nem a collectorral van a probléma ,nem a szemét hanem a hasznos bitek a probléma forrása :)

    3, itt értelmezni se tudom, hogy mire gondolsz :D

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz icons #62 üzenetére

    1, Persze azért nem mindig észrevehető dolog, meg kell neki azért egy kis idő amíg kibukik. :D

    2, A nyelvtanba nem fogok belemenni, ismerőseim között ez így ismert, ennyi. :D
    Mivel Javaról beszélünk nem éreztem szükségét a teljes szemét gyűjtő kiírásának.
    Az, hogy a hasznos objektumok is problémát jelenti az azt jelenti, hogy nem csak a szemétről van szó, konkrétan semmi nem semmisül meg a háttérben amíg el nem fogy a memória teljesen. Ezt az LMK egész jól javítja egyébként. :K

    3, Azért a párhuzamos futtatás is elég elterjed elnevezés és gyakran használják. :K De értem mire gondolsz. :)
    De ha ennyire belemegyünk akkor egy professzorom mondta mindig, hogy "Az IT nyelve az angol, azt használjuk mindenhol" és ez így is van de egy ilyen cikkbe nem éreztem szükségét ennyire szemantikai pontosságú cikknek.. gondoltam így befogadhatóbb azoknak is akik nem használják ezeket a kifejezéseket.. de van akinek szúrja a szemét. :DDD

    Egyébként sose voltam túl jó nyelvtanból, értsétek jól. :DDD

    (#63) bitblueduck

    Igen egyébként ezen sokat filóztam, de mivel csak a HW teljesítményről volt itt szó reálisabbnak éreztem a "csak" 7 pontot..
    Snapi 801/2gb -> 8
    Snapi801/3gb -> 9
    Snapi805/2gb -> 9~10
    Snapi805/3gb -> 10

    ja meg az S5 gagyi szoftverét azért ne keverjük bele.. még a Note 4 se olyan gördülékeny a 805-el mint kéne neki. :DDD

    (#58) Pompi

    Nagyjából. :P
    Amúgy éreztem, hogy elég erős "öregnek" titulálni.. de hát az informatikban 1 év 10 évnek felel meg. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Új hozzászólás Aktív témák