Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz dchard #13 üzenetére

    Ket evvel ezelottig sima regi 2G SIM-em volt, akkor valtottam microsimre. Regi SIM-et barmikor lehet rendelni, legalabbis 3 eve meg siman 100 teszt kartyat teljesen vegyesen.

    Egy teljesen fuggetlen halozatnal talan jobban bele lehet piszkalni, de en a nehezseget a kapcsolat felepitesnel gondoltam elsore, nem az MS oldalon.

    Az algoritmus lehet mas is, pl. test tuti letezik. Amikor utoljara lattam ilyet nem csak Milenage kartyakat voltak, a 3GPP is mint egy "example algorithm" -ot hivatkozza. Par eve pedig masra alltam at, amiben tobb oromot lelek. De ezen gondolkozni ertelmetlen, mert az idegen kartyak soha nem fognak mukodni.

    Minek kellene megadniuk? Mukodik a termek, elvegre fel enged a halora es mennek a beallitott szolgaltatasok. Hogy masik szolgaltato nem tud felvenni a HLR-be? Adjanak uj kartyat.

    Jobban belegondolva nem is az ugyfelszolgalaton probalkoznek. Van olyan Auc, ahol a FW frissitesnel ket kulcs kartya es pin kell. Raadasul az AuC ket egymasba agyazott szamitogepbol all, igy a kulsore feltoltott FW meg mindig el van kodolva. Ha a ket mernokot egyszerre kapjak el, akkor ez meg mindig vedi az ellopastol a kodot. Szoval a macko megfurasa vagy a bizalmi emberek lefizetese a leginkabb celravezeto.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák