Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz ollie #216 üzenetére

    Elmesélem neked a dolgot. A menetrend szerinti az albérletem, és a munkahelyem közt papírforma szerint 15 perc. A munkahelyemen 8:50kor személyzeti ajtó becsuk, utána már bizony csak arról lehet bejutni, ahonnan a vásárlóink is teszik. A másik dolog a biztonsági őrök kénytelenek rögzíteni, melyik dolgozó mikor, és hol érkezett munkába. A menetrend a következő: ...8:00; 8:08; 8:14;... Jómagam a pályaudvartól számított második megállóban igyekszem felférni a buszra(4perces szakasz). Bevallom nem a 8:00sal jártam munkába, hanem a 8:08assal. Aminek elvileg 8:23kor le kellett volna raknia a munkehelyemtől 100 méterre. Még egy pékséget érintve igyekeztem általában a munkahelyemre, mivel 3 éve oda jártam, beléptem a kikészített csomagomat felvettem, az előre félretett apróval fizetve ha voltak előttem sem töltöttem 5 percnél többet bent(8:28). Legyen két perc a száz méter megtétele 8:30 tehát van 25 percem átöltözni és reggelizni. És marad tartalék 20 percem arra, ha baleset lenne, lerobban a busz és egyéb nem rendszeres dolgok. Tehát a 20 perc tartalék a 15 perces menetidővel szemben elég nagy. Nemde? És a látvány, amikor a 8 percel később induló járat elhúz a miénk mellett üresen ne dühítsen? Ezt te sem gondolhatod komolyan!

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

  • GerykO

    aktív tag

    válasz ollie #216 üzenetére

    Megboldogult édesapám néhány alkalommal elrángatott az olajkályha mellől, hogy meleg, fájni fog ha hozzáérsz. El is fenekelt. Nem hatott, megfogtam, leégette a bőrt az ujjamról, legközelebb már hallgattam rá. De nem azért mert elfenekelt előtte, hanem azért mert leesett a tantusz, hogy jót akar nekem!

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák