Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Egyel kevesebb gond. Normális ember amúgy is VLC/KMPlayer/XBMC vagy hasonlókkal néz filmet. Ha kivennék az IE-t is, akkor már egy sokkal jobb Win8-at kapna a nép ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz csibe1 #202 üzenetére

    "Miből gondolod,hogy nincs rá kereslet?"
    Ezaz, hogy mindenki magából indul ki. Azért mert vki nem használ DVD-t, más meg igen.
    Otthon én is addig használok DVD-t, amíg felrippelem, aztán megy is tokba a fiókba.
    Viszont céges adatmentés: HDD+DVD archiválás, havonta "pár" terra... ahhoz kell néhány korong :)

    "Szép az a felhő,de ha nincs net akkor tökmindegy,ugyanez van a netes filmnézéssel is."
    Így van, főleg vidéken: nálunk az elmúlt 3-4 napban 17-23 óra között akadozós, iszonyat lassú volt a net, ha dolgoztam volna sztem agyvérzést kaptam volna :(((

    A felhő, mint céges adattárolás max. akkor jöhet szóba, ha saját cég serverein vannak az adatok - amit szintén archiválni kell (DVD-re is, akármilyen retro, de biztosabb).
    Amúgy meg ki fizetne cloud adattárolásért? Nem lesz minden ingyen, illetve ingyen nem lesz rá gari, h holnap is elérhető, akkor ez meg mi? Szal. "felhőre" egy jól védett _otthoni_ NAS/server gép esetleg, de nem hinném, h ~ 50 GB-nyi otthoni munkáimat másra bíznám. Van zenész és filmekkel foglalkozó ismerősöm is (saját munkák, nyersanyagok, stb.), ott meg terrákról van szó, azt ki tárolná? Egyelőre a cloud inkább csak kiegészítő lehetőség okostelósoknak, utazóknak, de nem helyettesíti a "hagyományos" adattárolást szvsz.

    Teasüti: :C

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák