Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz fordfairlane #133 üzenetére

    Másik gépen nálam is 2x 8.1 alatt, de ott legalább nem rakta fel sunyiban. Nem baj, max leszedem, azt megint elrejtem. :D Csak azon akadtam ki, hogy direkt kiszórtam őket, aztán mégis "engedélyem ellenére" felpakolta. De WU nincs automatán, így letölteni a teljes ISO-t és upgrade-elni sem tud, szal cseszhetik.

    (#134) cami][us: ha csak ennyit tudsz rosszmájúan hozzáfűzni, akkor kár volt leütni azt a 12 karaktert....

    (#152) CPT.Pirk: mégsem stimmel vmi azon a vason, mert első indításra szétfagy, az kicsit abszurd...én próbáltam PC-n, basic notikon is, de ilyen gond sehol nem volt, még TP/ IP verzióknál se nagyon. Max néha egyik-másikon a Start menü, vagy xy tálcaelem fagyott ki, de miután az összes frissítés fel lett pakolva, már az sem jellemző.
    Akkor lehet BIOS/ UEFI frissítés kéne neki, vagy fene tudja...? Ha már egy 8.1 sem megy el rajta rendesen (nem tudom?), akkor lehet a 10-est sem kéne erőltetni.

    (#142) Duliee: igen, vsz 1-2 "SP" után be fog ez érni és a jövőben egyre több és több olyan újdonságot pakolgatnak bele, ami miatt vsz egyre többen fognak majd váltani.
    Érdekes, hogy összegyűlt itt megint az L-fanboy klub kárörvendeni, de még ha most nem is tökéletes, attól még a jövőben vsz nem fognak a népek tömegével platformot váltani. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák