Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dhstyle

    tag

    nemis igazán értem , hogy az éjszakai illegális autóversenyzéshez hogy jönnek a hiperszuper luxus sportautók... mercik lambok póóórséék.. valahogy az underground sorozat jó volt ezek nélkül is....

    Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

  • dhstyle

    tag

    válasz oriic #10 üzenetére

    Szerintem nem igazán értessz ehez... egy lada sincs az underground részekbe.. és egy sima civicbe is bele tud annyi pénz csúszni átalakítások miatt amiből kijönne egy nemis rossz luxusgép , és akkor még nemis beszéltem a skylineról amibe kb végtelen mennyiségű zsét lehet tolni a supráról és egyéb dögökről.. és amúgy igen látom videókba , hogy a b*zi arabok mikkel versenyeznek de ottis megfordul azért az 1500 lóvas GTR meg Supra.. sőt.. mindenhol ahol komolyabb utcai versenyzés van.. a szupersport autók egyszerűen nem erre valóak szerintem.. és nagyon az NFS világába se illik be az éjszakai illegális utcaiverseny rommá tuningolt kocsikkal... és akkor jön egy aventador vagy egy 911 GT3.. egyszerűen nem életszerű.. szerintem.

    Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

  • dhstyle

    tag

    válasz oriic #32 üzenetére

    Az oké , hogy ott meg máshol van 1-1 szubkultúra akiknek fless az ilyen autókat "átépíteni" (neon meg bodykit az nem egy nagy durr) viszont szerintem ez csak mostanába lett ekkora divat.. azért régebben még az igazi street cars volt a menő.. szerintem meg talán mások szerint is elég undi ez a giccsparádé ami a videóban van.. még az ajtó belsején is végig van vezetve a villogó karácsonyfaégősor.. tök randomra első videó ami szerintem inkább szól az éjszakai utcaiversenyről [Lhttps://www.youtube.com/watch?v=qh-hkHuc_wE][link] és azért itt nem igen akad porsche meg lambo meg hasonló oda nem illő gépek.. jó persze mindenhol mennek mindenfélével de mégiscsak az épített leginkább japán gépekre gondol az ember ha utcai versenyzés.. de igazából nem baj , hogy magában a játékban vannak ilyen autók amíg az összes többi igazán oda való is jön.. Az egyik videóban látni egy suprát de a hivatalos oldalon nyoma sincs :(

    Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

Új hozzászólás Aktív témák