Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Dinsdale #2 üzenetére

    Az informatikában is egyre kevésbé tud mindenki magának mindent megcsinálni házon belül. Legalábbis a webes területen egyre nehezebb követni az újdonságokat házon belüli fejlesztésekkel, vagy legalábbis egyre kevesebben próbálkoznak ezen területtel, és sokan modulokból építkeznek.
    Bár szerintem igazán jó minőségen csak házon belüli lefejlesztéssel lehet nyújtani. A modulok egyszerűen sokszor nem eléggé integrálódnak az alapba, és sok nyílt rendszernél a karbantartás is problémás és rendkívül időigényes (egy-egy nagyobb verziónál esetlegesen majdnem újra meg kell írni az oldalt.. vagy marad a régi lyukas rendszeren és előbb-utóbb valaki feltöri vagy vírusos lesz az oldal).

    Ez a rész inkább általánosan, nem válaszként írtam:
    Mondjuk most a weboldalkészítést emeltem ki, de én nem csak azzal foglalkozom, hanem komplett web alapú vállalati menedzsmenthez is fejlesztek megoldásokat. Ez utóbbiban szerintem több pénz van, bár nehezebb "betörni". Ez utóbbi igényeket kielégíteni meg még mindig a házon belüli fejlesztéssel lehet a legjobban, nem mellesleg a biztonságnak is jobb lehet egy nem nyílt forráskódú rendszer amiben bárki kereshet hibát.

    Egyébként jó lenne, ha magyar országon lenne egy európai "szilíciumvölgy" ... talán a fizetéseknek se tenne rosszat :)

    Apropó: mi van azzal a Biatorbágynál épülő (vagy már felépült) mozi stúdió komplexummal? Amivel azt mondták, hogy Biatorbágy lesz az európai Hollywood. Olyan csend van ez ügyben. Törölték az egészet?

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák