Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz premete #21593 üzenetére

    Háát!
    Szerintem neked kellene visszavenned!
    Semmi "troll"kodást nem tettem, hogy maradjunk a te szóhasználatodnál, ami ugye nem magyar szó, ha már védjük a helyesírásunkat, akkor ne ezt a szót használd. Ezenkívűl ha engem cseszegetsz, akkor talán a többiek hsz-ait kellene olvasgatnod, ahol lépten, nyomon helyesírási gondokba botlik az ember. A szakmaiság, háát azt is mgnézném, hogy mit nevezünk itt annak, mindenki cseszegeti a gépét, elrontja, mert azt hiszi az az igazi, aki egész jó telefonból "levélnehezéket" készít, aztán oldalakon keresztűl olvashatjuk, hogy hogy sír és a többiek hogy próbálják kihúzni a sárból.
    Egyébként nem értem mi a bajod velem, se téged, se mást nem bántottalak egy szóval sem, tehát az IQ szintről beszélhetnénk, hogy mi is az és ki mennyire van vele!
    Egyébként üdvözletem a nyelvészkedésedért!
    Szerintetek ez a normális?
    "Megint lenne egy pár kérdésem.
    Tegnap nem sikerült a cm7 telepítése, megállt a piros m logónál. Valamit azonban el tudtam indítani hosszú macera után, fel is áll a rendszer, de nincs benne Market, Google sync, stb...
    Ami a nagyobb baj, hogy az RDS nem látja a telefont, és nem tudom visszatenni a 2.2-t.
    Volna valakinek ötlete?"

    [ Szerkesztve ]

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák