Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    2.2.2 nordicra felmászott a CM7 tegnap. Laza voltam (Nem volt nálam a tartalék e51), de gondoltam a multkori flash-es szívódás után akkora gáz már nem lesz. xda-as FAQ van már CM7-hez. Szintén XDAn realizáltam a 2ndInit telepítéshez nem kell adb shell-el vackolni, fent van a Market-en csak root kell hozzá. Felraktam a .zip-eket amit FAQ javasolt + baseband de az fent is volt.
    Mélylevegő, aztán vipe szokásos és dalvik cache ürítés. Install .zip-ek sorrendben.
    Azt egyszer csak ott volt a kékes gördeszkás.
    Google account kihagyás, titanum backup fel és usb debug bekapcs. 120 alkalmazás vissza
    Go launcherrel, végén Google account be. Szűk 1,5 óra és kész volt.
    Anysoft nem akart müködni, de ma reggel fórumon olvastam megoldást rá.
    Quadrant (App -alrendesen megpakolva) 1525-1550 között. Elötte gondoltam biztos rágyurtak (piszkáltak) a CM7-es fejlesztők, de most úgy látom tényleg ilyen gyors lett a telefon. Szinte minden érezhetően gyorsabban történik rajta.
    Cserébe jobban melegszik és merül. No ingyen vacsi nincs, de még így is jónak tűnik a "vétel", bár 12 óra használat után normalizálódott kissé a helyzet.
    BaseBand állítás kellett, bár t-mobilt látta.
    GPS-AGPS elsőre nehezen kapta jelet, AGPS adatokat töröltem, de így is. Másodikra viszont hozta a 2.2.2-es formáját.
    Most így jónak néz ki, aztán kiderül. (A reményhal kerül mindig utoljára :)) )

    Jah valaki írta vízálló a defy itt a fórumon. 1-2 hónap használat után garantáltam nem az. Jogos a vízálló tok hozzá. Nállam az USB fedél már majdnem lötyög, talán még cseppáló, de ez a maximum (bö 4 hónap után).
    Az usb csatlakozonál simán be tud ázni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák