Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    Üdv!

    Keresőben nem találtam választ a következő problémára:
    már nagyon régóta idegesít, tűrtem-tűrtem, de elég volt. A telefonkönyvemben van 2 account. A gmailes és a Motorola. Amikor egy új kapcsolatot hozok létre, nem látszik a telefonkönyvemben. Tudom, hogy alapértelmezetten úgy hozza létre, hogy rejtve legyen. Létrehozás közben nincs olyan gomb, amivel ezt meg lehetne változtatni. Na most létrehozom az új kapcsolatot. Sem a google, sem a motorola sem az all contacts telefonkönyvben nincs az új szám. Azonban ha tárcsázóban beütöm a számot, és elkezdem hívni, akkor kiírja a nevet. Ilyenkor tárcsázott számok közé bemegyek, és itt tudom megváltoztatni a contact-ot. De itt is csak úgy tudom láthatóvá tenni, ha különválasztom a 2 egymáshoz kapcsolt profilt, és utána kiválasztom, hogy látható legyen a telefonkönyvben.
    Azt árulja el Nekem valaki, hogy mi a büdös francért kell ezt így ennyire megbonyolítani?! Vagy Én csinálok valamit rosszul? Nincs erre valami egyszerűbb mód, hogy egy ilyen rendkívül bonyolult feladatot, mint egy új contact felvétele megfelelően kivitelezhető legyen?! :(((

Új hozzászólás Aktív témák