Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afonyaDS

    tag

    sziasztok!
    először is bocsi az OFF-ért. Lenne egy-két elég "amatőr" kérdésem. Remélem lesz olyan aki szívesen válaszol. Új telefon vásárlására adtam a fejem. Egy éve volt egy sima defy-m... szerettem, de kifogtam egy gyári hibás darabot, és cserélni kellett satöbbi. mind1, ebbe most ne menjünk bele. Lényeg a lényeg, 3 telefon között vacilálok (ami igazából kettő, mivel a SE xperia mini és a SE live with walkman a kijelzőt leszámítva majdnem ugyanaz.) A másik telefon ami nagyon bejön, az pedig a Defy+. olvasgattam a teszteket... érdekelne hogy hardveresen melyik telefon erősebb. keresgettem a gúgli segítségével, de sajnos nem találtam kielégítő választ a kérdésemre. Ugye a Defy+ nál ott van az TI OMAP3620-as proci, és a PowerVR SGX530-as grafikus gyorsító. A SE telefonok szintén 1GHZ-es órajelen működnek de ott pedig egy ilyen procit használnak: Qualcomm MSM8255 egy Adreno 205-ös grafikus gyorsítóval. Nem hiszem, hogy sok különbség lenne a két telefon között, de ha mégis van, akkor merre billen a mérleg? A másik kérdésem pedig, hogy várható-e ICS a defy+-ra. A SE hivatalosan bejelentette, hogy a 2011-es modellekre kiadja. Fontos, hogy a telefonom hivatalos frissítést kapjon,és igazából a defy a szívem csücske, de nem szeretném ha a szoftverfrissítés állna közénk. Esetleg arról is szívesen meghallgatom a véleményeteket, hogy melyik telefont vennétek szívesebben.
    A válaszokat előre is köszönöm!

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

  • afonyaDS

    tag

    válasz #71562240 #1049 üzenetére

    Azért lehet hasonlóságot találni a két telefon között. :) Persze tisztában vagyok azzal, hogy teljesen más a célközönség mind a három telefon esetében. Köszönöm az észrevételeket. :)
    Ár/Érték arányban a mini visz mindent, viszont a defy strapa, és nagyobb a kijelző(és mivel szeretek játszani, ez fontos szempont....bár lehet hogy a mini kijelzőjén is elmegy egykét game.) Esetleg arra tud még valaki válaszolni, hogy kap-e ICS frissítést? tudom hogy hivatalosan nincs bejelentve stb... de a mendemondák is érdekelnek :)

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

  • afonyaDS

    tag

    Sziasztok! Először is bocsi az offért... Gondoltam írok ide is, hátha találok valakit akit érdekelne a dolog. Xperia minimet cserélném Motorola defy+ -ra. Esetleg rá is fizetek. Ha valakit érdekel, vagy ismer olyat aki hasonlóra adná a fejét, azt megkérném, hogy keressen meg privátban.
    Köszönöm.

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

  • afonyaDS

    tag

    Sziasztok!

    Vettem egy defy plust hobbi célra (leginkább sportoláshoz használnám, hogy ne a htc one-omat kelljen cipelnem mindenhova). A bekapcsoló gomb szerintem kontaktos... néha jó, héha nem.... tud valaki valamilyen programot amivel helyettesíteni lehet a bekapcsoló gombot mondjuk a hangerőgombok valamelyikére, vagy esetleg olyat amivel hasonló módon lehet feloldani a készüléket mint a legújabb LG telókon? A válaszokat előre is köszi! :)

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

  • afonyaDS

    tag

    válasz afonyaDS #26870 üzenetére

    Vagy esetleg tud valaki olyan romot ami kicsit begyorsitja a telot, es van benne olyan funkcio ami lehetove teszi hogy lezarashoz/feloldashoz a hangero gombot hasznaljam? (Az is nagy segitseg lenne ha valaki leirna hogyan kell uj romot rakni a telora)
    Elore is koszonom!

    [ Szerkesztve ]

    Motorola D520->Alcatel OT 311->Alcatel OT 511->Motorola E550->Sony Ericsson K550i->Sony Ericsson W705->iPhone2G->iPhone3G->Motorola Defy->HTC Desire S->Samsung Galaxy mini->Sony Ericsson xperiaMini->Samsung GalaxySadvance->iphone5G

Új hozzászólás Aktív témák