Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daffit

    tag

    válasz Josh34 #8492 üzenetére

    Egy kicsit megelőztek, de néhány előző kérdésedre is adnék választ. Hasonlóan vettem a telefont (T-Mobile, készülékcsere, 2 év hűség, arany pontok beszámítása) és ár/arány tekintetében a legjobb választásnak tűnt. Aztán az is lett :D
    Én felraktam a CM9-et (Android 4) és így minden magyar, bár még van mit javítani de már nagyon is használható a ROM.
    Ha szeretsz fényképezni és videózni én inkább egy fényképezőgépet javaslok, a telefonok az "éppen nincs nálam fényképező" esetekre jók csak. Így a felvételek tekintetében a telefonoktól elvárható minőséget hozza. Pont.
    E-mail, office teljesen működik, mióta megvan nem is néztem rá gépen a hotmailos címemre, mindent a telefonon intézek :) Van OfficeSuite de a Googel Docs is elérhető telefonon keresztül.
    Engem egyetlen dolog zavart, de ez jellemző az okostelefonokra és meg lehet szokni, hogy naponta (jobb esetben 2) töltőre kell rakni.

    Én nem bántam meg a Defy+ vételét!

    Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

Új hozzászólás Aktív témák