Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    A gsmline.on sincs gyári garanciás, hanem a 80-ezres változat az 27%-os áfa tartalommal bír. A gsmboltok az EU-s szabályoknak köszönhetően árusíthatnak 0%.os áfa kulccsal, ha azt a terméket már eladták egyszer más országban és azt értékesítik tovább. Magyarán pl. a gsmline-on Kínából berendelik, vagy németországba berendelte egy üzlet azt pedig ők tovább eladási céllal megvásárolják és eladják. A vásárló részére lehet gebasz, mert ha áfás számlát kér akkor kötelessége a 27%-os áfatartalmat felszámolni az árra és úgy továbbértékesíteni. Ha nem cég vagy, vagy nem kell áfás számla akkor elég a 0 % kulcsos is, így olcsóbb a telefon.

    A mobilnetnél hirtelen meglepődtem, hogy nem megy, de rá jöttem, hogy a telenoros apn nincs beállítva. Hangminőség remek, hálózat jó. Eddig 8 óra 20 percet ment a teló 22 % fogyasztással. 8:06 perc telefonálás, 1:11:28 óra aktív kijelző - 10 perc gps, 17 perc max payne, 11 perc videó, 12 perc böngésző, 3 db kép készítése, 1:39:56 óra aktív wifi. - szerintem szépen teljesít az akku is a premete féle romnak köszönhetően.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

Új hozzászólás Aktív témák