Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    Üdv mindenkinek! Böngészem a fórumot, de egyéni véleményekre lenne szükségem, mert gondolkodok rajta, hogy egy Atrix 2-t vegyek.Képeket láttam - viszonylag szép képeket készít - főleg makró módban, 1080p-s videókat néztem, azok is elfogadhatóak.
    2 telefont preferálok az egyik ez a teló, a másik pedig egy Alcatel OT 997-es lenne - még nem jelent meg hivatalosan.Most egy Alcatel Ot 990-est használok kb. 1 éve, és 60-70 ezer ft. közötti összeget szánnék a vásárlásra. Ami a Motorola felé húz az Alcatel-el szemben:
    - jobb minőségű kamera
    - jó ideje kint van a piacon, és gondolom már gyermekbetegségeket kinőhette, ha volt,
    - nem kell külön MHL adaptert venni, jó hozzá a HDMI kábelem, (Huawei Ideos S7 Slimhez vettem 1 éve)
    - Gorilla Glass
    - gsmline-on láttam kínálatba bolti garival.Tőlük már 4 évvel ezelőtt rendeltem egy 0%-os Áfás Nokia N82-öt, amit a Malájziai piacra szántak és még most is remekül szuperál.

    Az Alcatel is 2 magos lenne, egy új Mediatek Mt6577-es 1Ghz-es processzorral, annyi, hogy azon lenne egy nanotechnológiás víztaszító burkolat.

    Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

Új hozzászólás Aktív témák