Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeslieG Jr.

    őstag

    válasz Atis707 #93 üzenetére

    "szerintem az ember ember elleni erőszakot minden formában ki kéne kerülni."

    Hát jó lenne. Csak sajnos az emberi lény egyik nagyon rossz tulajdonsága hogy hataloméhes, megalomán. Sajnos. Ezt senki és semmi nem tudja kitörölni az emberből. Nem lehet "steril" egy "társadalom" az erőszak ellen. Akkor nem tudunk sem küzdeni ellene, sem felszámolni.

    Remélem érthetően írtam le. :B

    szerk.: Mondjuk ha én lettem volna az egyik Infinity Ward-os emberke akkor ezt a jelenetet ugy csináltam volna meg hogy választás elé állított volna. Teszem azt legyakni a terroristákat akikhez be voltam szervezve. Bár kétség nem fér azért asszisztálni egy repülőtér várójában lévő kivégzéséhez nem etikus dolog. :(

    [ Szerkesztve ]

    CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

  • anulu

    félisten

    válasz Atis707 #93 üzenetére

    én nem azt jelentem ki, h 9,5/10, hanem, h 11/10, úgy tökéletes ahogy van! meglepődtél? anno tizenéves fejjel végigtoltam a következőket: Doom 1/2, Quake 1/2, AVP, Carmageddon 1/2. csak, hogy a legvéresebbeket mondjam. mégsem lettem pszihopata. talán azért, mert mindemellett foglalkoztak velem a szüleim, beszélgettünk sok dologról. apukámmal közösen néztem meg az Alien-t, a Rémálom az Elm utcában-t. soha nem voltak ilyenek miatt rémálmaim.

    akivel nem foglalkoznak a szülei, annak a gyereknek tökmindegy. ha az utca neveli, akkor azok az "értékek" vésődnek bele.

    játék miatti mészárlás? annyira jó és könnyű mindíg másra, mondjuk a játékgyártókra fogni ahelyett, hogy a szülők / család / barátok vagy akár az egész társadalom magába nézne. NEM a játékok miatt volt pl Columbine. a szűklátokörűség netovábbja erre fogni egy olyan általános problémát ami nem ma vagy tegnap, hanem sok-sok évvel ezelőtt kezdődött.

    akinek gyenge az idegrendszere, az menjen Hello Kittyzni. lényegtelen. az viszont fontos, hogy a szülők felelőssége az első. a többi csak kifogás keresés. nincs a gyerekre idejük? akkor azon a napon este miért nem mentek inkább moziba?

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák