Új hozzászólás Aktív témák

  • GegeWarrior

    senior tag

    válasz ollie #61 üzenetére

    Elárulom azért, mert a mai gyerekek magukra vannak hagyva!Amit lát a tévébe, játékba, de főleg a tévébe nem tudja feldolgozni torzulás indul a lelkébe, és megvan a baj.
    Régen ugye ilyenek nem voltak. A másik, hogy vannak eleve kissé eltorzult lelkű gyerekek, akiknek ez lökést ad, hogy "huhh most megyek gyilkolni". Vannak olyanok is akiket mondjuk bántanak suliba, otthon valahol, játszik otthon egy ilyen játékkal, és úgy értelmezi, hogy "Ahha így lehetne az engem ért sérelmeket megtorolni"
    Így óriási felelősség van a szülőkön, abban a tekintetben, hogy egyrészt mit enged meg és, hogy mit és, hogyan magyaráz meg egy gyereknek.
    Mondjuk eleve 18-as a játék beosztása, így elvileg olyan gyermek akit ez nagyon felkavarhat nem láthatná, de tudjuk főleg hazánkban nem így van. Játszanak ezzel 14-15 éves(sőt) gyerekek is akiknek nem erre volna szükségük, de ugye nincs aki megakadályozza. A warez miatt pláne így van.
    Ja és még annyit, hogy azért sokunkra nincsen hatással, legalábbis nekem nem keltődött az az olthatatlan vágyam, hogy öljek. Pedig játszottam érdekes játékokkal ezelőtt is.

    [ Szerkesztve ]

    REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

Új hozzászólás Aktív témák