Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    Köszönöm a tesztet. Én két hete vagy hogy vásásoltam 1-et magamnak és egyet páromnak egyaránt edigibe.
    Nem bántuk meg egyáltalán. Van GPS, van FM rádió, Van szép nagy kijelző, (jaj mert van egy pici akadás ha lapozgatsz benne...-nem értem az embereket, ha jobb készüléktulajdonság kell akkor dobj rá még 100k-t és vegyél bmeg egy jobbat, vagy még 200k-ért csodamerikás szifont!!!
    A lényeg:
    Akinek tetszett a készülék, ne habozzon, vegye meg, mert én egy percet sem csalódtam benne.
    Ja, hogy sok a képernyőt az ikon? Rakd össze stócba, és kész...
    Apropó, frissítések...Minek hajazni folyton a 4.4-et meg a 5.0 lolit? Felesleges rá, mert ez a 4.2 úgy hasít ahogy kell és jó rajta. Nem akad, nem szaggat (mint a videón a gyereknél) és ráadásul még jó is, nem fagy, nem indul újra, stb stb.
    Nekem aktív net használattal visz a gép simán 2 napot. Várom hogy jöjjön rá ebay-ról a flip tok az asszonynak meg nekem a szilkó tok és kész a védelem. Hangja tökéletesen hallható bkv-n is -mármint a csengőhang, mert filmet headset-el nézek ha nézek rajta. Szóval minden benne van ami kellhet.
    Ár érték arányban ez bestoff vásár volt nekem a 15%-os ajánlattal edigibe 40+párszáz pénzért...nyomógombosat veszel ilyen áron...vegyétek Ti is és nem fogtok csalódni...

    :C

Új hozzászólás Aktív témák