Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz StLui #798 üzenetére

    Ez így van. De 10-12-ért simán el is adod, ha már meguntad. Fizettél 3-5eFt-ot, hogy játssz vele amíg jól esik.
    Nekem azért igen kevés játék ütötte meg azt a mércét, hogy "emlékbe a polcra rakjam".

    Másik a multi: én mondjuk inkább az MMORPG-ben találtam meg mindazt leginkább, amitől hosszú távú szórakozássá válik egy játék, azért pedig mindkét formában havi előfizetésért lehet hozzájutni.

    Én nem vagyok a PC ellen, mindkét platformon játszom/játszottam, és egyiket sem hoznám ki jobbnak, vagy rosszabbnak, de mivel itt a fórumozók többsége igen, így elég egyoldalú és kissé torz a kép véleményem szerint.

    (#803) trufa12
    Ez így OK, de ez nem 125 pénz, tehát bukik az "összehasonlítás"!
    Persze ezért már egy univerzális cuccot kapsz. :)

    [ Szerkesztve ]

    CoVboy Forever!

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz StLui #821 üzenetére

    Olvastam most egy ilyet is:
    "(első sorban Win 8-cal szállított) gépeken, mert a termékkulcsot az újfajta UEFI Bios tartalmazza! Ezért fordul elő az a helyzet, hogy pl. újratelepíted a Windows 8-at és a végén azt tapasztalod, hogy a gép már aktivált!"

    Mondjuk ezt laptopokhoz írták.
    +1 [link]

    Várom schawo bővebb válaszát is, amiben kifejti, hogy pontosan hogyan zajlik a licencelés előretelepített windowsos PC-k esetében.

    [ Szerkesztve ]

  • Vidala

    senior tag

    válasz StLui #817 üzenetére

    Biztosan el lehet, ha lemezes változatod van. Inkább az a gond, mekkora kereslet van rá. Mivel PC-n más "forrásból" is lehet játékot szerezni, akárcsak X360-on, így szerintem jóval nagyobb lehet a különbség.
    PC-n vagy géppel (vagy más perifériával, pl kormányt szimulátorokkal) együtt adtam el a játékaim, vagy nem lehetett, mert lényegében előfizetéses volt.
    X360-as játékaim ugyanígy a géppel együtt mentek el.
    XBox One-on biztos más lesz a helyzet, de azzal nincs tapasztalatom. PS 3-4-en elég jól működik.

    CoVboy Forever!

  • brumi1024

    veterán

    válasz StLui #821 üzenetére

    Hát a format C-nél jó esetben a C-n kívül más partícióhoz nem kellene nyúlnia :DDD

    (#822) wannnabeees: Nincs kód, tényleg visszaállító image van rejtett partíción. Az újratelepítés pedig lutri, gépfüggő, így érdemes a gyári rendszervisszaállítót használni. (Ez is laptopokra vonatkozik.)

    [ Szerkesztve ]

  • #35193216

    törölt tag

    válasz StLui #821 üzenetére

    De ha letörlöd a recovery partíciót (miért ne tenném?), kicseréled a vinyót SSD-re, stb., stb., akkor már nem.

    Viszont a telepítő ingyen letölthető:
    http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/create-reset-refresh-media

    Meg van ahol a gyártó oldaláról. Szóval semmi köze a licence-nek az újratelepítéshez, korlátlan számban újra lehet telepíteni.

    Szerk.:
    Fizikai telepítőt is lehet rendelni a Microsofttól, 1-2 ezer Ft-os áron (gyakorlatilag adathordozó, csomagolás, disztribúció ára).

    [ Szerkesztve ]

  • trufa12

    addikt

    válasz StLui #899 üzenetére

    AZ remek :) és örülök neki hogy a neked legjobb legmegfelelőbb dolgot vásároltad és használod.

    Nah szóval szedjük össze :D legalábbis én meg próbálom

    Aki játszani is akar (low.-medium , meg 3d bd filmek stb nézni )
    akkor AMD APU jöhet
    ez esetben sem kell konzol mert olyan kis méretben össze lehet már ezeket a gépeket pakolni hogy ugyan akkora v kisebb mint 1 konzol. így hordozható is.

    Aki játszani akar , vegyen konzolt . (aki csak játszani akar , nem törődik semmivel , sem fps, sem grafikai részletesség ) csak le ül és nyomkodja a joyt .
    mert az is hülyeség hogy 200 ezer ft tv kell, használtan már lehet kapni olcsón, de még újonnan is.

    Aki MINDENT AKAR ! :D

    NAH Ő vegyen komoly pc-t használ alkatrészekből össze téve 400 ezer forintos gépet majd fele áron :)
    aki barom vegye boltba :D (kell pár mert am a másik fél nem tudna jobban járni .)
    Én is a barmok közé tartozom ,mert megnyugtat hogy én bontom ki (bár volt már rá példa hogy nem így volt ) elsőnek, meg ott a sok sok gari.

    Nah ő tud , ps 1-2-psp,nindento wii,
    mostani játékok tömkelegével, ingyenes játékok sokaságával játszani,
    mellette jó minőségben zenét hallgatni (bár itt megjegyezném a hangforrást felesleges 44 khz felé tolni mert a zenék többsége hiába flac v akármi 44 khz en van még mai napig így csak torz lesz a hangzás)
    BD3d, lassan 89 d filmeket lejátszani akár projectort is vehet mellé , falra vászon , és mozi :D )

    programozni, videót szerkezteni, zenét szerkeszteni, külső kiegészítőkkel , telefonnal vezérelhet 600 km ről mindent :)

    kivéve ha elmegy az áram .

    Nah szóval szerintem így össze van szedve a nagyja dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák