Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz #72042496 #398 üzenetére

    Igen, ezt írtad: "Windows telepítéshez bootolható pendrive hiányában kellett". Nem pendrive hiányában, hanem mert azon adták ki. Hogy te aztán áthekkelted pendrivera, az egy dolog.

    Oprendszeren kívül elvileg opcionális lenne, egész addig amíg be nem vezetik a netadót (ismerős? még visszajöhet), vagy nincs net. Ha már kifizetek valamit, akkor ne másoktól függjön mikor tudom használni a tulajdonomat. Persze az áramtól így is függünk, de ez nem jelenti azt hogy 1 helyett 100 embertől kéne, "már úgyis mindegy" alapon.

    Minden ami nem MMO, azon segít a korong. Pl. classic Diablo 2. Battle.neten nincs olyan hogy 1.06-tal szeretnél játszani.

  • b.

    félisten

    válasz #72042496 #398 üzenetére

    nekem még Windows sincs optikai lemezen. 1890 Ft volt egy 8 Gb pendrive, azon van a legális win bottloaderrel együtt. egy oprendszer megérdemel ennyit,meg sokkal gyorsabb is mint szenvedni lemezzel.
    Írta itt a kollega még hogy legálist hogy szerzem be Simán a Microsoft honlapjáról, mar ezer éve fent van iso formátumban is és pendrivra ,bootolható formátumban is. ha nincs másik gép, befáradsz az első normális PC boltban és megcsinálják neked pár ezresért a pendrivodat.
    Aki gépet vesz az erre készüljön fel,, akinek meg van ,az meg gondoskodjon előre erről. Nővéremnek pendrivval együtt 3500 ft ellenében megcsinálták boltban a boot pendriveot, én csak a licenckulcsot vettem meg neki, amit telepítés közben aktivált. Egyedül a windowshoz kell bármilyen adathordozó, játszani én nem használtam ezer éve optikai lemezt.

    más téma : Steames játékokat is tovább lehet adni, még ha nem is mindent. nekem a játékaim felét kb.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák