Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    Mivel érdekelnek a különböző vélemények, a 400-ik hsz-ig jutottam, de ahogy várható volt a cikkfelvetés erős flame-be torkollott. :(
    Mindössze néhány értelmesebb hozzászólást eredményezett, bár ezeket örömmel olvastam.
    Bocs, de egyik tábor elvakult hívőivel sem tudok, és szerintem nem is érdemes "azonosulni".
    Véleményem szerint eleve az alapkérdés az igények és a lehetőségek variációiról szól!
    Ma már eleve van egy csomó egyéb eszköz, ami a netezést ki tudja szolgálni, és szerintem akad is ilyen elég sokaknak, és ez jó.
    Én szeretem a konzolokat, és szerintem játékra nagyok király, de akinek szűkösebb a kerete, annak jobban megéri egy közepes PC, mivel univerzális. Irodai alkalmazások, fényképek-videók szerkesztése, filmnézés, zenehallgatás stb-stb (csak néhány igazán alap)? Ezt azért semmi nem tudja egyben.
    Akinek már van valami alap PC-je, annak már lehet jobb egy konzol. Miért? Pl. ha nem vagyunk teljesen individualisták, és valaki más is van a családban (gyerekek, szeretnek sokat játszani :)), akkor az egyik "PCzhet" a másik a konzolon játszhat.
    Más igény: vannak tipikus PC-s játékok, pl. FPS, RTS, MMORPG. Szerintem ezeket csak PC-n.
    Viszont vannak olyan címek, amik bizony csak konzolon vannak, fordítva viszont alig. Aki nem hard-core játékos, annak megint konzol +1.
    Megint más: szerintem azért a konzol "kényelmesebb" játszani, a bekapcsolom-játszom élmény erősebb.

    Grátisz: ma már ennél a kettőnél sokkal több kütyüből lehet-kell-érdemes az otthoni "informatikai" rendszert felépíteni, ami szólhat épp a játékra is jó PC mellett, de akár ellen. Okostelefonok/TV-k, tabletek, médialejátszók, NAS, Hi-fi/Házimozi, konzol stb. Ma már szinte mindegyik "okos", egy csomó extra funkciót tud, ami mellé ki tudja milyen PC kell, ha kell egyáltalán? ;)

    CoVboy Forever!

Új hozzászólás Aktív témák