Új hozzászólás Aktív témák

  • frostitualt

    tag

    válasz gyuribácsi88 #324 üzenetére

    Annyit fűznek hozzá, hogy nem érdekel a hitvita csak a tények. Megnéztem a linket, a játékok nagy része 720p@30fps, elvétve van pár 1080p@60fps. Ha nagy átlagot nézzük akkor ennyit egy intel beépített vga-ja is tud. tehát a cikben levő 60k vga-a felesleges. Ugyanakkor a felbontás meg a framerate egy dolog konzolos játékok kevésbe részletesek, grafikailag rosszabb minőségűek mint amit pc-n ki lehet hozni. Emiatt is olcsóbb pc hw-vel el lehet érni a konzol szintjét. Ugyanakkor felesleges beleszámolni a windows7 árát, mert vagy van a régi gépedről vagy lopod, vagy ha beleszámolja akkor számlja bele a tv/monitor árát is. Egy valamire való TV 120K, egy fullhd ips monitor meg 40k... de ez már pont akkora demagógia lenne, mint a windows-t hozzászámolni. Mert pl a xboxlive-ról, meg annak költségéről elfeledkezett a cikkíró.

    Sajnos ezek a konzolok nem sikerültek valami jól, nem tudom ki emlékszik arra még hogy a xbox360 mennyire erős volt akorabeli pc-khez képest, votl egyetem ahogy linux-ot raktak rá és hálózatos számítógépet építettek belőle, mert olcsóbb és sokkal erősebb volt mint a pc hw.

Új hozzászólás Aktív témák