Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz doooo #37 üzenetére

    Igen, általában pária kasztba tartoznak a Heroes IV (HIV!) kedvelői a közösségen belül, pedig szerintem pompásan sikerült még annak ellenére is, hogy ugyanúgy félkész termék, mint a VI és kábé ugyanabból az okból. Be kell látni, hogy a 4 is sokkal jobb lehetett volna, ha a bedőlőfélben lévő 3DO hagyott volna elég időt az NWC-nak, de nem így lett...a végeredmény viszont a maga furaságában is pompás. A VI ugyanezért lett ilyen...izé...az Ubi nem fizette ki a Black Hole-t a tarthatatlan határidők meg a légbőlkapott Ubi-s produceri elképzelések miatt, ami miatt szépen csődbe is mentek, állítólag a saját magukkal és a sorozattal szembeni igényesség miatt kerülhettek egyáltalán town screen-ek a játékba (kikönyörögték, hogy megcsinálhassák, saját pénzen), mert az Ubi valami "pörgősebbet" akart, amibe nem fért bele a város bámulászása...szóval elég viharvert a Heroes történelme, de a 2-3-4 képvisel annyi értéket szerintem, ami miatt nem pusztán a generációnk nosztalgiafaktorára fogható az ajnározás...de ezt az új részekben valahogy kiveszni látom.

    gbors:

    Az V-ben már csak a lóvé volt a motiváció, senki sem akart eltérni a legtöbbek által szeretett III receptjeitől, ami a VI-ban meg most a VII-ben folyik, már csak sótlan legokocka-újrarendezgetés szerintem.

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák