Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz #40553216 #267 üzenetére

    Először is a többieknek válaszolnék.
    Azért remélem látjátok, hogy hol a bibi a liunxal. Pont ezekről a dolgokról beszéltem mikor azt mondtam, hogy nem felhasználóbarát. Külön program kell ahhoz, hogy automatikusan csatolja a meghajtókat. Külön program kell ahhoz, hogy az oldalsávot testre lehessen szabni.
    De úgy összességében is baromi kevés beállítási lehetőség van az ubuntuban amit a grafikus felületen át lehet elérni. Erről beszéltem, hogy ha valaki testre akarja szabni akkor indul a szívás.
    Úgy könnyű bolondbiztosnak lennie egy rendszernek ha a beállítási lehetőségek kétharmadát csak terminálon keresztül lehet elérni.

    tomtyi:

    1: Most sem találtam meg először, aztán rájöttem, hogy csak akkor lehet láthatóvá tenni a felső menüsort ha teljes képernyősre állítom a nézetet. Eszembe sem jutott, hogy ilyen logikátlan módon oldották meg.

    2:Több fül, egy oldalon. Most mindkét oldalon csak egy van.

    3: Szóval szerinted teljesen rendben van, hogy kilométeres szám és betű kombinációval jelöli a meghajtókat (Ami miatt a GC pl teljesen átláthatatlan lesz), ahelyett, hogy szimplán hozzárendelne egy betűt.

    Asztal: Szóval nincs rá gomb? Végülis ez egy grafikus kezelőfelület, ne kelljen már billentyűkombinációkat nyomkodnom.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák