Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz CPT.Pirk #134 üzenetére

    Nem vagyok nagy Linux man csak kisérletezni szoktam Vele mikor "rámjön az 5 perc "
    most épp az Ubuntu 11.10 az "áldozat "..Annyi előrelépés van az ügyben , hogy a hangkártya már müködik a digitális kimeneten de csak STEREO ban .....Berakok egy DTS dvd-t akkor nincs 5.1-es hang csak a stereo kimeneten az erősítőn keresztül emulált NEO6 5CH Cinema hang....

    Na mindegy próbálgatom a dolgot mikor lesz időm....Köszi a segítséget...

    mondjuk kb 1,5 éve próbálgattam utoljára Linuxot és azóta feltünt hogy míg eddig "büvészkedni" kellett a telepítésnél most meg WIndows alol !! is tudom telepíteni és aztán lesz oprendszer választási lehetőségem..Csak nem az van hogy linuxéknál is rájöttek arra, hogy a különcködésnek nem sok értelme van ????

    Ha sikerül a hangot megoldanom akkor az már jó lesz .. :D Köszi mégegyszer a segítséget

    Azért ez is érdekes mert ITT sok olyan progi vanaminek van windowszos megfelelője..
    Eddig azt gondoltam, hogy aki Linuxot használ az megkap mindent a rendszerrel és SEMMIRE nincs szüksége amit a gonosz windowsban használnak... ;]

Új hozzászólás Aktív témák