Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Szerintem is kellene fikázni az almásokat, de ne túl durván, mert azé' közelebb van a linuxhoz családfa-ügyileg. Meg amúgy is! Milyen hülye dolog, h az iTunes percek alatt indul és nem látja a pendrájvom, meg a MP3 lejáCCót, mert nem épl? Pedig má' fényvisszaverős alma-izét is ragasztottam rá. Erre fórumban annyit segítettek, hogy kell az air... de én csak a "lávíz in di air"-t ismerem, iAIR-t nem. Akkor minden mek sz@r, ezé' lettem linuxos, hát mostmár tuGGyátok meg.

    Játékok:
    Amúgy Windóze is sz@r, mert ha a gépedben nincs egy kisebb afrikai állam éves GDP-jét érő videókártya, akkor bele lehet -huh, majdnem azt írtam, hogy sz@rni, de azt kimoderálnák... ölni egy adag pénzt a VGA-ba, mert pont annyi játék lesz rá, mint linuxra...

    Ragozás és szótagok kiemelése, aka "szótagcséplés":
    Továbbra is várjuk azokat, akik bármelyik szótagból értik ki-mire gondol. Erre nem gondoltam. Szerintem... Vagy inkább de, akkor is nem.

    Kb. ennyi sztem :D
    Azt használjon mindenki amit akar, felőlem lehet dos is. Számtalan disztró van, senki nem mondta, h az elsőre letöltött lesz a tökéletes, és itt nem csak driver, hw dolgokra gondolok. Nálam megfordult már néhány és a jövőben is fog még cserélődni.
    Amit -vallás ide vagy oda- mindenkinek látnia kell, az a töretlen és gyors fejlődés, ami már tart egy ideje. Jó bizonyíték erre az Android, hogy ha megfelelő helyen, HW-n és támogatással (mert ugye Androidra sincs játék...) jön, akkor nyerő. Hamarosan Chrome OS is lesz, átlag usereknek az a játék és egyéb program kínálat bőőőven elég.
    HC Gamerek elég vékony réteg, és lám- mennek is át konzolra a gémek.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák