Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz julius666 #154 üzenetére

    Már régóta nem találkoztam wifi és mobilnet problémával, Ubuntu és a többi friss disztró, kernel elég sok HW-t támogat és folyamatosan hegesztenek bele újakat. Régi nyomtatók, hangkártyák valóban problémásak lehetnek - de ezeket w7 alá sem könnyebb behegeszteni driverek híjján. Nem tudom mit értesz HW probléma alatt, pár apróság van, de -ahogyfentebb sokan leírták- ezeket vagy kis gugli+fórummal meg lehet oldani, vagy amúgy sem az user csinálja. Mentem már W7-re is telepíteni vírusírtót, de raktak elém jelszavakkal teli cetlit, hogy állítsam be a levelezést, Skype-ot, MSN-t. Ez OS-től független, kiviszem a gépet és működjön minden amit kérnek, az userek 90%-a ilyen.

    Van más FONTOS különbség is, az pedig kb. 50k, bár W7 OEM van ~25-ért... El kell mondani a kedves ügyfeleknek, hogy mert a szomszéd gyerek felrakta, ez lopás (ha nem is értek egyet MS filozófiájával, de ez van). Néznek a lejárt vírusírtón, mikor kiderül, h trial és/vagy crackelt progikkal telepítették nekik a gépet - amikor van ingyenes, legális alternatíva... :W -a legtöbb fizetősre még win alatt is (rar-7zip, Nod-AVG free, Nero - Burning Studio Free és sok progiból van ingyenes, Lite verzió)
    Persze nem dolgom ítélkezni, de ezen el kellene gondolkodni mindenkinek mielőtt leszólja a linuxot, főleg ha nem próbálta. :R

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák