Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • red13

    tag

    Szüleimnek vennék egy ilyen telefont, de őszintén elgondolkodtam azon, hogy magamnak is beújítanék egyet. Túl nagy hülyeséget csinálnék? :) Jelenleg Galaxy S4 minit használok, teljesen meg vagyok vele elégedve, csak a kijelző van betörve. Szüleim amire használnák: internet, skype, telefonálás, apám részéről meg jó lenne ha lehetne nyúzni, mert mindig elejti a telókat. Bár erre egy tok lenne a megoldás. Az Edge, Youtube app, Skype hogyan szuperálnak rajta? Részemről még egy Podcast alkalmazás az ami elkéne. Kicsit Off, de apámnak több, mint 15 éve ugyanaz a Sim kártyája van, még a Westeles időkből, ezzel még működne? :D Természetesen levágatnám a Telenorba nanora.

  • red13

    tag

    Vettem egy feketét, meg egy fehéret. Sem a Windows 10 frissítés nem indul el, sem az áruházban az a 36 frissítés. Újraindítottam, ugyanez. Win10 talált frissítést, de 0% áll, míg az alkalmazásoknál meg sem jelenik, hogy elkezdené letölteni, viszont a pause gomb ott van.

  • red13

    tag

    Na, kb 3 órát vett igénybe a rendszer és az appok frissítése. Ami szerintem totál elfogathatatlan. A két telefon közül az egyikkel valami nagyon nem stimmel. A probléma forrása lehet apám az, aki szeret mindent elállítani, aztán kitudja. Gyakorlatilag percenként ledob a Wifiről, miközben a telefon jelzi, hogy kapcsolódva van hozzá, és van is internet. Ilyenkor ki kell nyomni a Wifi gombot, majd újra bekapcsolni. A másik nem nyílik meg a fájlkezelő. Rányomok, megnyitja, majd egyből be is csukja. Többször újra lett indítva a telefon, kerestem frissítést hátha, de semmi. Egyszerűen visszadobja, és csak ezzel az egy alkalmazással csinálja ezt. Másik telefonon tökéletesen működik, ugyanazzal a verziószámmal.

    Most már örülök, hogy magamnak nem rendeltem egyet. Hangszóró katasztrófálisan szól, ráadásul halk is, Wifi jelet már ott nem kap a telefon, ahol a 2012-es Nexus, LG Optimus 2, Galaxy S4 mini, Iphone 4S még röhögve, hátlap levétele kínszenvedés, 50mbit internettel is elég lassú az internetezés, nem tudom ez Edge hibája-e, semmivel sem gördülékenyebb, jobb mint egy hasonló árkategóriában lévő android telefon. Számomra abszolút csalódás a telefon, maradok az android/ios rendszernél. Több mint 1 éve egy Galaxy S4 mini van használatban, de ezt minden tekintetben jobb telefonnak tartok, míg így lassan másfél év elteltével is olajozottabban megy a rendszer, mint ezen a Lumián a WIN10.

Új hozzászólás Aktív témák