Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz janeszgol #162 üzenetére

    Őőő, sehol sem írtam, hogy tökéletes. Messze nem az, a 10 meg pláne nem az. Csak éppen használom mindkét rendszert párhuzamosan, több telefonon is, és ezt jobbnak találom sok szempontból. A kamera lassulásáról nincs véleményem, 532-m van jelenleg, abban gyakorlatilag nincs kamera :D
    A fórumtárs két konkrét véleményére (rondacsempe, ezenahardverenadroidisszuper) reagáltam, nem küldtem el "habzó szájjal" sehová.
    Sajnos ezért nem fizetnek, de nem lenne rossz :D Azért írom, hogy jó meg sima, mert nekem jó meg sima. Ez a véleményem, miért ne írhatnám le?
    A Huawei nekem is szimpatikus, saját telefonnak lehet, hogy olyat veszek majd. Most vettem két G620s-t a családba, én fogom azokat gondozni, majd akkor kiderül, mennyire válnak be, aztán valószínűleg a Lumia-Huawei vonalból választok, egyelőre a szaracsempe áll nyerésre :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák