Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz hcl #365 üzenetére

    "Terminál : sudo apt-get install program1 program2 program3 ... ... ... amennyit akarsz, utána ott hagyod a gépet, hadd csinálja"

    Azért nem feltétlenül, mert vannak y/n eldöntendő kérdések néha.

    (#368) hcl: "Ezt a "jöjjünk rá, hogy működik" dolgot én is csinálom, de ha nem jövök rá 10mp alatt, vagy esetleg valami tétje is van, akkor google, és olvasunk."

    Szerintem mindenki, de van, aki célirányosan, logikusan próbálja megfejteni. Tehát ha pl. hiányzó DLL üzeneteket dobál a program, akkor nem az ikonját fogja törölni az asztalról. ;]

    A kedvencem az volt, amikor egyszer szólt egy ismerősöm, hogy nem fut neki semmilyen játék a gépén (még Win98SE). Kérdezem, mit csinált. Ő persze semmit. Aztán kiderült, hogy törölte a Program Files-t, mert kevés volt a hely a vinyón és az volt a legnagyobb mappa. De nem engedte törölni, mert hibaüzeneteket dobált, amiket leokézott, aztán ott maradt a mappa, de már kisebb volt és lett egy csomó helye. :DDD

    (#434) HuMarc: "Ezek közül a pontok közül egyedül a 3. kerül pénzbe, a többinél egy fillért nem fizet (illetve nem tudja, hogy fizet) az OS-ért."

    Ha nem tudja, hogy fizet, attól még fizet. Nem is keveset. OEM-nél nem +8000-nek saccolnám a Win8-at, hanem +30 000-nek legalább. Raadásul valami ótvar Home verziót kapsz GPO nélkül (a Pro/Ultimate többek kerül) és ráadásul nem teheted fel más gépre, különben EULA-t sértesz.

    Ráadásul még lemezt sem kapsz hozzá, hanem ott az EISA partíció. Az előretelepített szarokkal, mint Symantec, PowerDVD és társai.

    (#520) hcl: "Én is szoktam röhögni, amikor mondják, hogy Linuxra nincs elég progi, hogy hány t0rrent klienst tud windózra? Hány CD író progit?"

    És te hány Potplayert vagy KMPlayert tudsz Linuxra? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák