Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Ny

    senior tag

    válasz debrejo #250 üzenetére

    #250: tyű. Legyen magyar, legyen szép, és ne igényeljen sok barkácsot, de még el se romoljon, fusson atomon és legyen skype és support?

    Ezzel nagyon leredukáltad az általam ismert disztrók számát a puppyra. Jól tud magyarul, jó a support (az angol mindenképp), ubuntu kompátibilis, nem romlik el, de nagyon gyorsan lehet resetelni, tényleg nagyon egyszerű felinstallálni (csak a mappát kell felmásolni, és a kernelt megadni a grubban). És ha fel tudsz rakni egy gnome felületet, akkor még szép is lesz.

    Amit nem nagyon ismerek, de talán megfelel az a little susie, magyarul tud, szépen néz ki, van benne skype (ha a ms azóta el nem törte a régi skype-okat), probléma vele hogy régi, nem tudom mikor került be a kernelbe az atom GPU-jának támogatása. Azt hiszem, nem olyan rég.

    (egyébként számíts rá, hogy a youtube szaggatni fog. a powrVR-t befogni flash gyorsításra, áh, vicces gondolat)

    #249: igen, ez tökéletesen működik ubuntu és 2 hdd esetén. Még jó hogy egyikről sem volt szó :W

    #289: a docx a magyar szabvány, teljesen kompátibilis minden vele. A sima doc a ms saját formátuma, azzal lehetnek gondok. (nem mellesleg én már láttam széteső pdf-t is).

    #295: tekintve hogy a win xp 13 éves, a win7 pedig lassan 4, azért nem olyan nagy kunszt ha egy mai linux sokmindenben fényévekkel előtte van.

    -

Új hozzászólás Aktív témák