Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz hallador #238 üzenetére

    Az Ubuntu belassulása(10.10 után) nálam csak adalék volt a stabilitása mellett - a 12.04LTS nálam úgy leszerepelt(kedvencem az volt, hogy a hibabejelentő is rendszeresen összeomlott), hogy előbb veszek egy Win8 licencet, minthogy újra Ubuntut használjak. Megjegyzem - a Mint nálam tökéletesen megy. A Fedora pedig nálam már akkor eldobta a kulcsot, amikor még a betöretlen Gnome3-at tették kezelőfelületté, igazi win95 életérzést teremtve...

    A Debian használatához nem kell már kockának lenni, de azért még nem törli ki a júzer fenekét, és a "vegye ki a lemezt" után még nem teljesen kulcsrakész a rendszer. Az Arch alapúakat is simán lehetne javasolni, mert mondjuk a Manjaro már elég üleptörlős, de mint minden Arch néha kézi hegesztést igényel.

    Az én laptopom is öregebb a 2008-asodnál.
    Szerintem dekkolj egy kicsit az ország keleti végeinek valamelyik falujában, amikor jön a jobbágy, hogy PII-ről most apgrédelt PIV-re és XP-t kéne telepíteni. Nem kell régi kiadás, még a Debainra is ott van a Crunchbang. Bár a szerző szerint a júnitisubuntu megy fél gigán, de én az ilyen szintű "felhasználói élményt" nem egy jelenlegi kiadás is hozza akár egy 128Mb-os PII-n is...

    Utánam a kondenzcsik!

Új hozzászólás Aktív témák