Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz yaksi #1501 üzenetére

    Ott a hsz.-omban, olvasd végig.
    Nem vezetek meg senkit, ti vezetitek meg magatokat!
    De mivel mind az alaplapi, mind a chipset, és az összes driver jó hozzá, valamint ugyanaz az alapja az egésznek 99.99% hogy működik.
    Ha valaki venné a bátorságot, és megvenné ugyanúgy mint én, rájönnétek hogy működik!
    Ha valaki Győr közelében lakik, jöjjön el, és próbálja ki, itt is van euronics, gondolom sokan vettek...
    A leírásban benne van hogy szinte minden ilyen win tablethez jó!
    És ráadásul ebben az a jó, hogy három különböző otg töltéssel szabványt támogat.
    Eddig minden gyártó csinálta saját magának, és csak gyárit tudtál venni.
    Én is kipróbáltam minden más lehetőséget, pl. powered usb hub, stb., egy sem ment.
    Higgyétek el, ugyanaz van benne.
    És inkább nektek kellene kicsit magatokba nézni, nem osztani az észt TAPASZTALATOK NÉLKÜL!!
    Nem azt irkálni, hogy nem megy, nem megy semmivel. Ez a megvezetés, majd akkor mondhatod, ha tényleg kipróbálta valaki.

    Én tucatnyi angol oldalt, szakirodalmat olvastam, nyálaztam át, ami alapján rendeltem meg a fenti cuccot.
    Hubot nem kellett vennem, mert volt.

    Pl. írtam a gyártónak, elküldtem nekik a linket, hogy szerintük működik-e ezzel.
    Nektek is ezt kellene, bár én borítékolom a választ, hogy működik.
    Volt a kezemben allview tablet, csak a hdmi hiánya miatt nem vettem meg, full ugyanaz minden ezt leszámítva. A forma, a kijelző, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák