Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71835392

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #27 üzenetére

    És akkor azt se feledd, hogy a Telekomnak még jobb a 3g hálója így is, mert ahol van, ott jól működik) a Telenornál ennél rosszabb a helyzet, az egy dolog mit mutat a térképük, de a valóságban annyira gyengék a 3g celláik lefedettségben és teljesítményben, hogy szégyen, bemész egy utcába van 3g, arrébb sétálsz 30-40 métert nincs 3g...

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Stauffenberg #27 üzenetére

    tudom, nem is mondtam, hogy mindenhol van 3g, sokkal több helyen van már 4g, csupán arra reagáltam, hogy nem mindenhol igaz a 4g -> 2g váltás, sok helyen van azért 3g is.
    van szerencsém nekem is sokszor összehasonlítani, amikor utazgatunk a párommal, mert a privát előfizetések telekom, a cégesek pedig adják a másik két szolgáltatót.
    a szolgáltatós térképek hozzávetőleges iránymutatásnak jók, de nem teljesen pontosak, mert ha jól tudom, akkor nem konkrét méréssel készülnek, hanem egy alkalmazás számolgat a környezeti és egyéb befolyásoló tényezők alapján.
    amiért még írtam; a vodás tag hadjárata zavar, amit az általa linkelt témában is művel - közben már személyeskedik is másokkal, de ez legyen az ő gondja -, hogy a vodafone az isten, pedig amikor utaztunk sopronba vagy szombathelyre, akkor nem egyszer volt olyan terület, ahol a céges vodafone helyett a privát telekom előfizetéssel kellett telefonálni, mert vodafone esetén térerő sem volt, szóval amilyen mérést ő bedobott, olyat is lehetne csúnyán fordított eredménnyel készíteni nem egy helyen.
    azt senki sem vitatta, hogy 3g tekintetében a vodafone viszi a prímet országos szinten, de (szerintem) a két t-s országos 4g lefedettség hamarabb fogja elérni azt, mint jutna el a vodafone adott 4g szintig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák