Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Moreecqa #29 üzenetére

    Egy áru nem annyiba kerül, amennyiért előállítják + egy tisztességes haszon...

    Miért, mennyi a "tisztességes haszon", mondjuk százalékban megadva?

    Hanem amennyiért a sok hülye megveszi...

    Minden annyit ér, amennyért a vásárló megveszi.
    Nem mellesleg ennek kurvára örülsz, amikor mondjuk a használt autódat adod el, vagy valami vackot itt a hardveraprón, és teszem azt jó üzletet csinálsz. Vagy éppen eladóként örülsz ugyanennek. De tudom, a másik oldal mindig ****

    És amikor már minden hülye megvette akkor engednek az árból, hogy a kevésbbé hülyék is vegyék...

    Nem tudom, feltűnt-e, hogy pont azt mondtam: még ha akarsz is váltani, akkor sem kell azonnal. Sőt, akár váltani sem kell. Én csak azt mondtam, hogy warezolni nem kéne. **********

    mert az iskolában csak ezt tanítják

    Mert a munkahelyek túlnyomó többségén csak ezt kérik.
    Egyébként ne fogd mondjuk Magyarországon ezt az oktatásra. Aki csak annyit tud a PC-ről/OS-ről, amennyit számtech. órán rákennek, az aztán nem lesz belegyöpösödve a Windows-ba, mert semmit nem is tud róla.
    Ha felvágsz említett delikvensnek egy Linuxot, vagy a kezébe adsz egy Macbookot (esetleg a sulis Xp után Vista vagy W7 elé ülteted) ugyanúgy csak pislog.

    Megveszed, mert lusta vagy a szokásaiddal szakítani...

    Tudom, hogy benned ez fel sem merül, de én pl. a Windows-t választom, nem pedig lusta vagyok. A többi embert meg nem ismerem, és az indokaik sem különösebben érdekelnek.
    Rajtad sem akarom számon kérni, hogy miért a "lifost" választod, mert nem érdekel. Nekem nem fáj, hogy te azt használsz. Sőt, még csak nem is linfosozok.

    Tehát ezek mind bele vannak kényszerítve az újabb és újabb windows-ba

    Ja, kurvára. Ezért használ mindenki Vistát. Ööö, nem is, most már Seven-t. Régebbi rendszert senki nem használ, hiszen mindenki kényszeredetten váltott a kiadás napján.

    Tehát, miért lenne olcsóbb, ha úgyis megveszed drágán is.....

    Ha őszinte akarok lenni, nekem megért 23K-t a dobozos Home Premium, az meg egyáltalán nem érdekel, hogy más ezt nem képes kifizetni.

    könnyebb őket kordában tartani a BSA-val

    Na most azt azért tisztázzuk, hogy ami törvényt sért, az ellen fel kell lépni. Vagy a kedves ópenszósz kommuna nem lép fel, ha valaki megcseszi mondjuk a GPL-t?

    meg bilincses reklámmal...

    Magyarországon aztán rengeteg Windows-reklámot látsz, valóban. Itt aztán bilics van vazze. Hetes buszon hetes Windows, oszt' annyi. Hát ja, nyomatják, mint állat.

    Még a végén azt is megéljük, hogy bilinccsel fognak fenyegetni ha nem vinfost használsz....

    Nem tudom, én inkább úgy veszem észre, hogy gyakoribb a "hülye eregyenlőegy júzer vagy, ha vinfost használsz, mert a linugz keményebb".

    Szakadjatok már le erről a baromságról, meg a világfájdalomról. Nem értem, mit fáj neked az, hogy más Windows-t használ. Fentebb korrekten kifejtetted, hogy te nem akarsz fizetni, és ráadásul neked jobb is az Ubi. ********

    ********

    [ Módosította: Racecam ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák