Új hozzászólás Aktív témák

  • Moreecqa

    tag

    válasz #31757056 #416 üzenetére

    Úgy beszélsz, mintha a windows hobby lenne... pedig csak a mazochistáknak hobby... :)

    Egyébként is mi az a crack? Melyik windows komponens? :)) Nekem nincs rá szükségem.

    Másrészt ha valakinek nincs pénze windows-ra, az használjon linuxot... még jobban is jár. Megtanulni, felfedezni valamit sokkal nagyobb öröm, mint agyatlan játékokkal lődözni... Bár az Enemy Territory-t én is szeretem...és az jól megy linuxon is.

    Könnyű ám kijelenteni, hogy aki játszani akar az fizessen... Ez a dolog könnyű, szenvtelen része. Technokrata hozzáállás...

    De amikor az iskolás gyerek hazamegy és azt mondja hogy COD-ot szeretnék a gépre, az apja nem fogja azt mondani, hogy nincs mert fűtésre kell a pénz. Természetes hogy lesz neki.. feltört. Rendjén is van ez.

    Köcsög multik zsákkal hordják ki a pénzt, az ő fiának meg ne legyen? Lesz... legfeljebb 2 havonta újrahúzzák a vindózt. Legalább abban is lesz gyakorlata, egyébként is sűrűn kell...

    Kényelmes és lusta álláspont kívülről az, hogy fizessen ha használni akarja. Persze a mikrofosnak érdeke ez, és ő harcol ezért, de Te miért támogatod a rablóbandát?

    Miért kellene neki felkötne magát? Mert nincs pénze vindózra? Hát... lehet, hogy őstag vagy, de ezért a kijelentésért nem tisztellek...

    Én nem mondom, hogy akinek nincs japánban kovácsolt katanája és wakizashi-ja, az kösse fel magát...

Új hozzászólás Aktív témák