Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz JohnR #393 üzenetére

    simán adócsalónak kell nevezzelek

    Gondolom hallottál már a 4 szabadságjogról.

    téged kellően negatív színben tüntet fel ahhoz, hogy az eddigi véleményeid mind üres fecsegésnek minősüljenek

    Sajnos nem. A warezolás az (a szövegeimmel teljesen összhangban léve) törvénybe ütköző, az én oprendszerem pedig (a te kommenteddel ellentétesen) nem az.

    Ergo végülis jól hangzik, ha valaki totál dilettáns. De ez szerintem nem népszerűségi verseny. Legalábbis nekem nem az.

    nem érdemes warezolni

    Szerintem soha, senki nem fejlesztett még olyasmit, amit ha valaki el tud lopni, akkor sem fogja. A cselekvés hiánya ebben az esetben jobb esetben a lehetőség hiánya, rosszabb esetben a retorziótól való félelem.

    És közben a suttogók ott súgják egyfolytában a fülekbe: VEDD +

    Súgja a franc. Inkább csak simán kussoljon, aki nem legálisan jutott hozzá, és ne parádézzon elvekről meg piacról meg pénztárcáról, amikor csak szimplán arról van szó, hogy neki ingyenélni jó, és kakkanthat a törvényekre, mivel nem fogják sem jogerősen, sem társadalmilag elítélni érte. Én úgy gondolom, hogy ez társadalmilag is elítélendő kéne, hogy legyen (más munkáját vagy kifizetem, ha kell, vagy nem veszem igénybe - gondoljak egyébként bármit róla, akár valós kompetencia, akár dilettáns szájtépés okán), éppen ezért sosem fogok fejet hajtani előtte.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák